mega skateshop online

530 597 955

KARIERA W SELECTSHOP

Praca POZNAŃ!

Stanowisko: SPRZEDAWCA.

    WYMAGAMY:

    - otwartości na kontakt z klientem

    - zaangażowania i pracowitości

    - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

    OFERUJEMY:

    - stabilne zatrudnienie

    - stałe wynagrodzenie

    - atrakcyjny system premiowy

    - zniżki na produkty z naszej oferty

    - pracę w młodym, klimatycznym zespole

CV prosimy kierować na adres mailowy: selectshopsbr@gmail.com

    Nie jest to praca sezonowa. Szukamy kompetentnej, pracowitej osoby z zajawką, która na stałe dołączy do naszego zespołu.

Praca KRAKÓW!

    WYMAGAMY:

    OFERUJEMY:

    CV prosimy kierować na adres mailowy: selectshopbonarka@gmail.com

    Praca RZESZÓW!

    Stanowisko: PRACOWNIK DZIAŁU LOGISTYKI.

      OPIS STANOWISKA:

      - udział w operacjach logistycznych magazynu

      - przyjęcia towarów do programu magazynowego

      - kompletacja zamówień B2B/B2C

      - etykietowanie towaru

      WYMAGANIA:

      - bardzo dobra znajomość obsługi komputera

      - szybkość uczenia się

      - komunikatywność oraz bardzo dobra organizacja pracy

      - mile widziany status osoby bezrobotnej

      OFERUJEMY:

      - umowę o pracę w stabilnej i renomowanej firmie

      - przyjazną atmosferę

      - ciekawą pracę, pełną wyzwań

      - możliwość awansu

    CV prosimy kierować na adres mailowy: biuro@selectshop.pl

    Uderzamy na Śląsk!

    Już niedługo otwieramy sklep we Wrocławiu.

      Jeśli:

      - masz doświadczenie w handlu,

      - umiesz i lubisz pracować w grupie,

      - łatwo nawiązujesz kontakt z klientem,

      - jesteś odpowiedzialny i dobrze zorganizowany,

      - lubisz nowe wyzwania i chętnie się uczysz,

      - znajomość trendów młodzieżowych nie jest Ci obca

      Poszukujemy sprzedawców oraz kierownika sklepu.

        Wyślij CV wraz z aktualnym zdjęciem na: biuro@selectshop.pl