Jacket Season w Selectshop - Sprawdź! 😁

mega skateshop online

KARIERA W SELECTSHOP

Stanowisko: Model/Modelka (Zdjęcia studyjne na potrzeby sklepu internetowego) / Job position: Model (Studio photos for the online store)

Miejsce pracy: Rzeszów / Place of work: Rzeszów

WYMAGAMY/WE REQUIRE:

OFERUJEMY/WE OFFER:

Prosimy o wysłanie CV wraz portfolio lub linkiem do Instagrama za pośrednictwem Olx: https://www.olx.pl/oferta/praca/model-modelka-selectshop-rzeszow-CID4-IDKIVuF.html#145a52a704

Please send your CV and portfolio or link to Instagram via Olx:

Nie jest to praca sezonowa. Szukamy kompetentnej, pracowitej osoby z zajawką, która na stałe dołączy do naszego zespołu/ It is not a seasonal job. We are looking for a competent, hard-working person with a passion who will permanently join our team.

Stanowisko: Pracownik działu logistyki

Miejsce pracy: Rzeszów

OPIS STANOWISKA:

WYMAGANIA:

OFERUJEMY:

Wyślij CV wraz z aktualnym zdjęciem na: [email protected]/[email protected]

Stanowisko: Sprzedawca

Miejsce pracy: Wrocław (Salon sprzedaży w Magnolia Park)

WYMAGAMY:

OFERUJEMY:

Stanowisko: Specjalista ds. social media

Miejsce pracy: Rzeszów/Zdalnie